sobota, 7 lipca 2018

Free Simulator Online - Darmowej wersja The Sims 1 Online


Na wstępie muszę przyznać, że gracz ze mnie żaden... inaczej gracz w Simsy ze mnie wyborny, we wszystko inne raczej mizerny. Moja fascynacja grą The Sims zaczęła się tak dawno temu, że nie jestem w stanie konkretnie powiedzieć kiedy,
pewna jestem tego, że zaczęło się od jedynki. 
I tym bardziej szczęśliwa byłam, kiedy odkryłam The Sims FreeSO...wiecie przed 30, człowiek robi się sentymentalny, a The Sims 1 to naprawdę spora część mojej ,,młodości".
The Sims FreeSo to gra on-line, stworzona przez graczy i fanów serii na bazie silnika oryginalnej 1 części gry, jest to darmowe odwzorowanie simowego świata wpuszczone w internet ku uciesze simomaniaków z całego świata. Jak pobrać grę?

Free Simulator Online pobieramy ze strony Freeso KLIK, instalacja przynajmniej w moim przypadku była szybka, łatwa i przyjemna. Nie będę się na jej temat rozpisywać, jednak jeżeli będziecie mieli pytania, piszcie za pośrednictwem facebooka KLIK lub Instagrama KLIK.
Start Gry i ogólne informacje
Na samym początku czeka nas fascynująca zabawa z tworzeniem Sima...
Żartowałam, jeżeli liczycie na wyjątkowe doznania wizualne... przykro mi. Wszyscy wiemy jak to wyglądało w The sims 1, stworzono wprawdzie widok gry 3D, ale mnie on nie przekonuje ...
Gra daje nam możliwość, stworzenia 3 simów, ja jednak jak na razie poprzestałam na jednym.
Kiedy stworzysz już swoją postać, możesz przejść do widoku miasta, najłatwiejszym sposobem poruszania się po parcelach tematycznych jest panel w prawym dolnym rogu.
Świat podzielony jest na 10 kategorii, po kliknięciu w rodzaj, wybranej przez Was parceli na mapie pojawią się te obecnie aktywne.
Dla nowych graczy najwazniejsze będą parcele powitalne.

Parcele Powitalne- umiejętności, potrzeby i zarabianie

Parcele powitalne powstają w celu pomocy nowym graczom, co ciekawe w przyszłości i ty będziesz mógł być właścicielem takiego miejsca.
Po przetransportowaniu, do miejsca powitalnego, będziecie mieć okazję zapoznać się z tym, co w grze podstawowe i najbardziej przydatne:

Umiejętności i zarabianie:

Jak i w oryginale tak i w TheSims Online, musicie zdobywać umiejętności- będą się one przekładać na waszą późniejszą pracę czy rodzaj nowych interakcji z innymi graczami.
Techniczne- Techniki możesz nauczyć się za pośrednictwem regału z książkami. Rozwinięcie umiejętności techniki pomoże Wam zarobić więcej pieniędzy przy użyciu stołu do obróbki drewna lub Podstawowej jednostki biznesowej PortoCorp.

Gotowanie- Gotowania również uczysz się przy użyciu regału z książkami. Rozwinięcie umiejętności gotowania pomoże Wam zarobić więcej pieniędzy przy użyciu kuchni lub stanowiska do robienia pizzy.

Charyzma- Charyzmę szkolimy dzięki lustrom. Rozwinięcie umiejętności charyzmy pomoże Wam zarobić więcej pieniędzy przy użyciu stanowiska telemarketera, radiostacji, stanowiska do robienia pizzy, czy zestawu do grania muzyki.

Logika- Do nauki logiki niezbędne będą komputer, szachy, teleskop lub gra wojenna. Rozwinięcie umiejętności logiki pomoże Wam zarobić więcej pieniędzy przy użyciu stacji do eksperymentowania, tablicy, radiostacji lub Podstawowej jednostki biznesowej PortoCorp.

Ciało- Do poszerzenia umiejętności sportowej niezbędne będą, maszyna do ćwiczeń, klatka do tańca, byk lub piłka. Rozwinięcie umiejętności sportowej pomoże Wam zarobić więcej pieniędzy przy użyciu piniaty, podstawowej jednostki biznesowej PortoCorp, stanowiska do robienia pizzy czy zestawu do grania muzyki.

Kreatywność- Kreatywność zwiększamy dzięki użyciu, gitary elektrycznej, pianina lub fortepianu. Rozwinięcie umiejętności kreatywność pomoże Wam zarobić więcej pieniędzy dzięki sztaludze, maszynie do pisania czy stanowisku do grania muzyki.
Większość tych rzeczy znajdziecie właśnie na parcelach powitalnych.
Zdjęcia i instrukcję w języku angielskim znajdziecie tutaj: KLIK

Potrzeby Sima

Standardowo musimy również dbać o podstawowe potrzeby naszego sima...


Praca

Oprócz zarabiania drobnych kwot za pomocą w/w przedmiotów, Twój sim może również znaleźć ,,normalną", pełnopłatną pracę. Gra daje nam 4 możliwości:
-pracownik fabryki prodokującej roboty
-pracownik w restauracji
-tancerz w klubie nocnym
-DJ
Co fajne pracujemy z prawdziwymi graczami!
Auto wiozące cię do pracy przyjeżdża w określonych godzinach, jeżeli nie zdążysz możesz również pojechać darmową taksówką przy użyciu telefonu domowego.

Strasznie się rozpisałam, więc już zmierzam do końca... Gra jak na razie jest w pełni w języku angielskim, jednak trwają prace nad spolszczeniem.
Więcej dowiecie się już podczas rozgrywki, jak dla mnie to świetna opcja na nudne wieczory... kiedy stary gra na Xboxie.
Gra jest naprawdę spoko, miło jest odbyć taką sentymentalną podróż do czasów dzieciństwa, a dodatkowo, masz możliwość poznania ciekawych ludzi z całego świata.
Nas polaków, też jest tam sporo :)

Jeżeli
macie jakieś pytania, piszcie na pewno odpowiem , a jeżeli zdecydujecie się zagrać, zapraszam na moją parcelę powitalną: Welcome house pl
 To by było na tyle, ciumkam Was radośnie

Pamiętaj!Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie moich projektów i treści w celach komercyjnych.
Nie sprzedawaj, nie modyfikuj oraz nie rozpowszechniaj ich.
POBIERAJ TYLKO DO UŻYTKU WŁASNEGO 

2 komentarze:

  1. Przypomina mi się jak patrze na ten post nieudolne próby gry w pierwszą wersję na komputer. Jakoś nie przekonuje mnie ta gra, przepadam bardziej za samochodowymi grami jak każdy chłopak chyba.

    OdpowiedzUsuń
  2. Pierwszy raz słyszę (w sumie czytam...) O wersji online Simsów. Niby taka wersja nie jest jakims szerokość, ale w sumie jak na wersję bezpłatna i online to wydaje się naprawdę spoko :)

    OdpowiedzUsuń